Kariera

KOLSTER Spółka Akcyjna


Wiodący producent Urządzeń Sterowania Ruchem Kolejowym
w związku z dynamicznym rozwojem poukuje pracowników na stanowiska:

Produkcyjne

Administracyjne

Tokarz

Frezer

Operator plazmy / lasera

Ślusarz

Pilarz

Spawacz

Lakiernik

Operator maszyn

Elektromonter

Inżynier konstruktor

Planer produkcji

 

 

Miejsce pracy: Olsztyn, ul. Lubelska 3 (w bezpośrednim sąsiedztwie PKP/PKS)
Zainteresowanych zapraszamy do złożenia CV na adres rekrutacja@kolster.com.pl lub w siedzibie Kolster S.A.  w Olsztynie ul. Lubelska 3 , Sekretariat Ip.


Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”(zgodnie z  Art. 29 i art. 32 ust. 4 Rozporządzenia I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE (Dz. Urz. UE L119 s.1)

Informujemy, że Administratorem danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji jest Kolster S.A. z siedzibą w Olsztynie przy ul. Lubelskiej 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Rozporządzenia i Rady(UE) Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

 

Data aktualizacji: 25.05.2018